www.cvonline.hu

HR generalista-Veszprém (Ref.szám: FE-1377)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.01.25.
Hirdetés azonosító: 999492

Feladatok:

  • Elsősorban a gyártás támogatása HR oldalról a vevői elvárások figyelembe vételével
  • Vezetői döntések szakértői támogatása személyügyi kérdésekben
  • HR projektek vezetése
  • Karriermenedzsment
  • HR akciók lebonyolítása, változások bevezetése
  • Fehér és kékgalléros létszám optimalizálása
  • Workshopok kezdeményezése, koordinálása
  • Újfajta kompenzációs lehetőségek kidolgozása
  • HR folyamatok ésszerűsítése, javaslatok tétele
  • Munkaügyi kapcsolatok (üzemi tanács, szakszervezet)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év termelő cégnél szerzett HR generalista tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SAP ismeret előny
  • Magas szintű együttműködési készség
  • Határozottság, magabiztos fellépés, nagyfokú rugalmasság, önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Motiváló bérezés, széles körű béren kívüli juttatások!

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1377-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő