www.cvonline.hu

HR Generalista toborzási fókusszal

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.06.24.
Hirdetés azonosító: 1042858

Partnerünk a közép-európai régió egyik vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja. Dinamikus növekedésüknek köszönhetően bővítik HR csapatukat, megbízásukból keresünk HR Generalistát, akinek fő fókusza a toborzási terület lesz.

Feladatok:

- Potenciális jelöltek felkutatása, a toborzás és kiválasztás teljes koordinációja
- Kapcsolattartás külső beszállítókkal (pl. munkaerő-közvetítő cégek)
- Interjúk szervezése és tartása a szükséges munkaerő folyamatos biztosítása érdekében (építés-kivitelezési projekthez kapcsolódó munkakörök pl. építésvezető, műszaki projekt manager, küldönböző mérnöki pozíciók stb.)
- Munkáltatói márka építése és erősítése, piaci ismertség növelése
- Cég képviselete egyetemi állásbörzéken, különböző rendezvényeken és konferenciákon

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Min. 2-3 év toborzás területén (ügynökségi vagy vállalati oldalon) szerzett tapasztalat
- Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség
- Strukturált, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján