HR generalista (személyzet és szervezetfejlesztés területre) T07hrpdod

  • A hirdetés 633 napja lejárt

HR generalista (személyzet és szervezetfejlesztés területre)

T07hrpdod

Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk HR generalistát személyzet és szervezetfejlesztés területre.

Feladatok:

A HR folyamatok és eljárások teljes körű működtetése a felelősségi körébe tartozó területen:

  • Toborzás és kiválasztás;
  • Ajánlati rendszer működtetése;
  • Employer branding (Állásbörzéken részvétel, kiadványokban való megjelenés menedzselése);
  • Kapcsolattartás egyetemekkel, iskolákkal;
  • Próbaidős és kilépő interjúk készítése, adminisztrációja, riportolása;
  • Integrációs folyamat menedzselése, adminisztrációja és fejlesztése;
  • Képzési, fejlesztési igények begyűjtése, egyeztetés a vezetőkkel, végrehajtásuk nyomon követése;
  • Proaktív részvétel a fókusz területek fejlesztési programjainak meghatározásában;
  • Tanulmányi szerződések előkészítése és ezek nyilvántartása;
  • Kompetencia mátrix karbantartása, HM rendszer naprakész információkkal való frissítése;
  • Teljesítmény értékelési folyamat menedzselése.

Szervezetfejlesztés, karriermenedzsment területén:

  • A HR folyamatok és eljárások fejlesztése;
  • A HR folyamatok hatékonyságának mérése, jelentések készítése;
  • Hatékony létszámgazdálkodás támogatása;
  • Lean folyamatok menedzselése, Lean eszközök hatékony használatának biztosítása (Hónap dolgozója,  Dolgozói javaslatok, 5S, stb.)
  • HR auditokra (ISO/TS, vevői) való felkészülés koordinálása;
  • Pályázatok elkészítésében, különböző HR fejlesztések megvalósításában való aktív részvétel;
  • HR kontrolling rendszer fejlesztése, riportok kialakítása, riportolás folyamatosságának biztosítása;
  • Részvétel a költségvetés és létszámtervezés elkészítésében;
  • Vállalati kommunikációban részvétel (vállalati újság szerkesztése, hirdető tábla stb.);
  • Részvétel vállalati rendezvények szervezésében.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • 3-5 éves szakmailag releváns tapasztalat (termelő cégnél szerzett tapasztalat előnynek számít);
  • Angol nyelvismeret – társalgási középfokú szint;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Kezdeményezőkészség, minőségorientáltság, hitelesség;
  • Személyes hatékonyság, ügyfél orientáció;
  • Felelősségteljes, érett személyiség;
  • Jó szervező és kommunikációs készség.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol