www.cvonline.hu

HR Generalista [ST-DHRG02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.08.25.
Hirdetés azonosító: 955556

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik vezető pénzügyi és számviteli szolgáltató vállalata.

Feladatok

- Üzleti területek HR támogatása
- HR Business Partner munkájának segítése
- Toborzás-kiválasztási tevékenységek támogatása
- Toborzási események szervezésében való részvétel
- Kiválasztási, illetve teljesítményértékelési informatikai rendszer kezelése
- Teljesítménymenedzsment és képzés-fejlesztési tevékenységek koordinálása
- Munkáltatói arculattervezésben való részvétel

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (előny: HR, közgazdász vagy pszichológus diploma)
- 2-4 éves, vállalati HR területen szerzett tapasztalat
- 1-2 éves, interjúztatásban szerzett tapasztalat
- Teljesítményértékelésben szerzett tapasztalat
- Oktatás, képzés területén megszerzett tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
- Proaktív, önálló, igényes munkavégzés
- Dinamikus munkatempó, terhelhetőség
- Kiváló írás- és fogalmazókészség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió