www.cvonline.hu

HR Generalista (Somogy) Ref.909

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.17.
Hirdetés azonosító: 907257
lejárt

Megbízónk stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, multinacionális termelő vállalat. Somogy megyei telephelyére keresünk Generalista munkatársat, aki a HR csapat oszlopos tagjaként segíti a HR vezető munkáját, részt vesz a fejlesztési projektben, valamint átlátja és elvégzi a munkaügyi/adminisztrációs területhez kapcsolódó feladatokat.

HR Generalista
Ref.909

Feladatok:

  • A HR vezető iránymutatásával generalista feladatok ellátása
  • Részvétel a toborzás és kiválasztás teljes folyamatában
  • Személy-és munkaügyi adminisztráció, szorosan együttműködve a bérszámfejtéssel
  • Statisztikák, kimutatások, prezentációk készítése
  • Szoros együttműködés a felső vezetéssel a HR-t érintő kérdésekben
  • Munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások készítése
  • A Hr stratégia megvalósításának támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Aktív angol nyelvismeret (szóban és írásban)

Amit Megbízónk nyújt:

  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő vállalat, multinacionális környezet
  • Összetett feladatkör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu