www.cvonline.hu

HR Generalista (Referenciaszám KJ-782)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.01.22.
Hirdetés azonosító: 591053

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • Oktatói, tréneri gyakorlati tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Személyes kompetenciák:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó szervező és problémamegoldó készség
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • dinamikus, kreatív és empatikus személyiség, pozitív beállítottság

Előny:

  • multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat
  • német nyelvtudás

Feladatok:

  • Személyzetfejlesztés, karrier- és utánpótlási terv készítése és karbantartása
  • teljesítményértékelő rendszer működésének koordinálása
  • munkakörelemzés, ennek kapcsán fejlesztési igények meghatározása
  • oktatások, tréningek tartása a vállalati standard szerint (kész oktatási tematika)
  • toborzás-kiválasztás folyamatának támogatása, HR projektek irányítása, lebonyolítása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát e-mailben.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-782-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Oktatás / Képzés, Humán erőforrás
Régió Mór
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő