www.cvonline.hu

HR Generalista-Pápa (Ref.szám: HM-1403)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 1008894

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Pár éves toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat fizikai és szellemi pozíciók tekintetében egyaránt
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Alapvető munkajogi ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • SAP ismeret előny
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Feladatok:

  • Közreműködés a vállalati toborzási, kompenzációs, képzési és szervezetfejlesztési projektekben
  • Információszolgáltatás a társosztályoknak, munkavállalóknak a HR folyamatokkal kapcsolatosan
  • Együttműködés HR kérdésekben hazai és külföldi társvállalkozásokkal
  • Bérszámfejtés munkájának támogatása
  • Időszakos HR riportok, jelentések elkészítése, adatok naprakészen tartása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1403-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)