www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1036067
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A divatiparban meghatározó szerepet betöltő Partnercégünk csapatába keresünk új kollegát az alábbi pozícióba:

HR GENERALISTA német nyelvtudással (AK)

Feladatok:
  •     felelősségvállalás az összes HR feladattal kapcsolatban - folyamatos riportálás a német központ felé
  •     HR intézkedések koordinációja a hamburgi központtal együttműködve
  •     toborzás, kiválasztás, HR adminisztráció (szerződések készítése, munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos adminisztráció)
  •     havi bérszámfejtés előkészítése, folyamatos kapcsolattartás a külső bérszámfejtő céggel
  •     közvetítés a menedzsment és a munkavállalók közötti személyzeti kérdésekkel kapcsolatban
  •     HR költségek kontrollingja, büdzsétervezés
  •     Store managerek, Department managerek támogatása HR oldalról
  •     HR fejlesztési kérdésekkel kapcsolatos feladatok

Elvárások:
  •     HR-rel összefüggő egyetemi/főiskolai végzettség vagy felsőfokú gazdasági képesítés
  •     legalább 3 év HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  •     munkajogi és bérszámfejtéshez kapcsolódó törvényi szabályozás alapos, naprakész ismerete
  •     kiemelkedő analitikus képesség és számolási készség
  •     motiváltság, önálló munkavégzésre képesség, kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés szükséges
  •     aktív tárgyalóképes német nyelvtudás
  •     felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny: SAP-HR ismeretek

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Ködöböcz Adrienn, E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió