www.cvonline.hu

HR GENERALISTA (Munkaügyi területre)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 758891

Link megjelenítéseimages/editor/20090305092851.jpg" border="0" width="250" />

Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Munkaszerződések készítése, munkaköri leírások meglétének felügyelete
  • Dolgozók személyi adatainak rögzítése, módosítása a HR rendszerben
  • Munkaszerződés módosítások átvezetése a HR rendszerben
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
  • A megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásához szükséges dokumentumok kezelése
  • Munkaviszony megszűnésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Cafeteria rendszer működtetésében való részvétel
  • A vállalati bónuszrendszer működtetése
  • Havi riportok készítése
  • Külső és belső adatszolgáltatás felügyelete
  • A céges pályázatok támogatása
  • SOX előírások betartása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 éves termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel, Power Point) felhasználó szintű ismerete
  • A Munka Törvénykönyve naprakész ismerete
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó szervező készség
  • Pontosság
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT

  • Nexon bérprogram ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • A bejárás támogatása
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA (Munkaügyi területre), Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése