www.cvonline.hu

HR GENERALISTA (Munkaügyi területre)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1099464

Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Munkaszerződések készítése, munkaköri leírások meglétének felügyelete
  • Dolgozók személyi adatainak rögzítése, módosítása a HR rendszerben
  • Munkaszerződés módosítások átvezetése a HR rendszerben
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
  • A megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásához szükséges dokumentumok kezelése
  • Munkaviszony megszűnésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Cafeteria rendszer működtetésében való részvétel
  • A vállalati bónuszrendszer működtetése
  • Az éves létszám és bér budget tervezési folyamat koordinálása
  • HR kontrolling: riportok, analízisek, KPI-ok nyomon követése, fejlesztése
  • Külső és belső adatszolgáltatás felügyelete
  • A céges pályázatok támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 éves termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel, Power Point) felhasználó szintű ismerete
  • A Munka Törvénykönyve naprakész ismerete
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó szervező készség
  • Pontosság
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • A bejárás támogatása
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA (Munkaügyi területre), Komárom-Esztergom megye

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország