www.cvonline.hu

HR generalista / menedzser

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 890463

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • HR folyamatok, rendszerek kialakítása (pl. SAP HR modul), folyamatos fejlesztése
  • Teljes körű toborzás-kiválasztás
  • Bérezési, teljesítményértékelési rendszer menedzselése
  • Vállalati belső- és külső képzési rendszer menedzselése
  • A cég munkaügyi és munkajogi megfelelésének biztosítása
  • Éves tervezési feladatokban való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi anyavállalat HR osztályával

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 4-5 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
    SAP HR modul ismerete (tapasztalat a rendszer bevezetésében előny!)
  • Határozott, proaktív, rugalmas személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!