www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 915497
lejárt
Tech People FEJLÉC

A világ legnagyobb, utasvédelmi berendezéseket gyártó, skandináv munkakultúrával rendelkező autóipari cége részére keresünk, hosszú távra
HR Generalista Kontrolling/Javadalmazási területre munkatársat.
  Feladatai lesznek:
  • HR kontrolling kialakítása és működtetése
  • A HR adminisztrációs folyamatok felülvizsgálata és működtetése
  • A kompenzációs politika kialakítása és évenkénti felülvizsgálata
  • A javadalmazási folyamat működtetése
Elvárások:
  • HR üzleti partneri tapasztalat
  • Javadalmazási rendszer kialakításában és HR adminisztrációs folyamatok felügyeletében szerzett tapasztalat
  • Határozott fellépés, flexibilitás, önálló munkavégzés, kreativitás
  • Felsőfokú/ tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
Előnyök a kiválasztásnál:
  • Német nyelvismeret
  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett HR tapasztalat
Amit a Partnercégünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Sopron környéke.

Tech People LÁBLÉC