www.cvonline.hu

HR Generalista - Kompenzációs specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.27.
Hirdetés azonosító: 1039039

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ipari alapanyag- és nyersanyag beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat HR Generalista - Kompenzációs Specialista pozícióba, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

- Vállalaton belüli bérezésekkel kapcsolatos teljeskörű projekt-menedzsment
- A külső versenyképesség és a belső méltányosság elemzése a kompenzációs rendszer egészét vagy egyes részeit érintően vállalati, csoportos és egyéni szinten, ezzel kapcsolatosan javaslatok megfogalmazása
- Részvétel a kompenzációs rendszer fejlesztésében, új folyamatok/elemek bevezetésében és kommunikálásában
- Az új belépők, jelenlegi munkavállalók bérezésével kapcsolatos teendők, átutalások, előléptetések, elszámolások időben történő koordinálása
- Jelenlegi bérezési rendszer analizálása, új alternatívákra való javaslattétel a fejlesztéshez
- Munkabérrel és annak adózásával kapcsolatos jogszabály változásokat figyelemmel kísérése
- Munkajogi irányelvekkel és procedúrákkal kapcsolatos tanácsadás, ezekkel kapcsolatos fejlesztések
- Ki- és beléptetéssel kapcsolatos teendők
- Cafatéria-ügyintézés
- Munkaerő-felvételben való aktív részvétel
- Rendszeres és ad-hoc jellegű adatszolgáltatás (heti, havi, negyedéves, éves) a vezetőség részére
- Napi operatív adatellenőrzés

Elvárások:

- Legalább 5 év releváns területen szerzett tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás (főként írásban)
- Felsőfokú gazdasági diploma (HR szakon szerzett diploma előny)
- Utazási hajlandóság
- Önállóság; határozott, dinamikus, pro-aktív attitűd
- Képesség számos párhuzamosan futó projekt egy időben való koordinálására
- Strukturált, precíz munkavégzés
- Erős munkajogi ismeretek
- Nexon rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

- Nemzetközi, stabil, fejlődő vállalat
- Szakmai sokszínűség, változatos projektek
- Versenyképes juttatási csomag
- Nagyfokú önállóság, széles spektrumú szakmai szabadság
- Hosszú távú lehetőség
- Dinamikus csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a