www.cvonline.hu

HR generalista - Komárom-Esztergom megye

  • A hirdetés 1134 napja lejárt

Feladatkör:
Elindítja és részt vesz a toborzási - kiválasztási folyamatokban. Részt vesz a kompenzációs rendszer folyamatos fejlesztésében, működtetésében. Felméri a képzési igényeket, és tréning programokkal támogatja a szervezet válltozásmenedzsment kezdeményezéseit és a munkatársak tudás és kompetencia fejlesztését. Megszervezei a válalati rendezvényeket, illetve a munkavállalókkal kapcsolatos eseményeket.

Végzettség:
Felsőfokú.

Szakmai tapasztalat:
Multinacinonális vállalatnál szerzett min. 5 év HR generalista tapasztalat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás. Toborzás-kiválasztási területen szerzett min. 3 éves tapasztalat.

HR/Oktatás területre

Megjegyzés:
Multinacionális vállalat.
Helyek Komárom-Esztergom
Pest
Veszprém
Veszprém
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna