www.cvonline.hu

HR Generalista - Kecskemét (Referenciaszám: FE-1730)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.09.
Hirdetés azonosító: 1080316

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Német vagy angol nyelvtudás kommunikációs szintű ismerete
  • Multinacionális vállalati környezetben szerzett legalább 3-5 éves releváns tapasztalat
  • SAP HR felhasználói szintű ismerete
  • Jó csapatjátékos és motivált személyiség
  • Rendszerszemlélet, rugalmasság
  • Utazási hajlandóság

Főbb feladatok:

  • Operatív HR feladatok és munkaügyi adminisztrációs folyamatok ellátása
  • HR vezető szakmai támogatása minden HR vonatkozású témában
  • Toborzással és képzésekkel kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Juttatási rendszer karbantartása
  • Munkavállalókkal és Partnercégekkel való közvetlen kapcsolattartás, igények kezelése
  • Stratégiai HR projektekben való aktív részvétel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat kecskeméti gyáregységéhez toboroz munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1730-as referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő