www.cvonline.hu

HR Generalista (Jász-Nagykun-Szolnok-megye)

  • A hirdetés 783 napja lejárt
Ügyfelünk, egy multinacionális termelési vállalat, HR generalista pozícióba keres szakembert azonnali kezdéssel.

Feladatok:
  • Toborzás és kiválasztás koordinációja
  • Teljesíményértékelési rendszerek működtetése
  • Munkaügyi kérdések,
  • Tréningek és munkatársak fejlesztésének koordinálása
  • Vezetőkkel való kapcsolattartás
  • Rendszeres riportok készítése
Elvárások:
  • Minimum 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos Microsoft Office használat
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Átlagon felüli szervező,- és koordinációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
Ügyfelünk ajánlata:
  • Változatos, kihívással teli munkakör
  • Versenyképes fizetés,- és kompenzációs csomag
  • Dinamikus munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok-megye

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum