Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

HR Generalista - INTS/9/97

  • Frissítve 23 napja

Nyíregyházi multinacionális gyártó-termelő partnercégünkhöz keresünk angolul magabiztosan kommunikáló kollegát

HR Generalista

pozícióba

Ref.: INTS/9/97

Feladatok

  • Teljeskörű munkaerő toborzás és kiválasztás (önéletrajzok előszűrése, Online Toborzó adatbázis karbantartása, interjúszervezés és lebonyolítás mind szellemi, mind fizikai munkakörökben)
  • Munkavállalók beléptetése, kiléptetése; munkaszerződések valamint a munkaköri leírások elkészítése stb.
  • Munkavállalói nyilatkoztatások, egyéb kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Belső és külső tréningek szervezése
  • Személyes kapcsolattartás a munkavállalókkal, a felmerülő kérdések megválaszolása (hatáskörén belül) - hatékony vállalati kommunikáció kialakítása
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel
  • Rendszeres és ad hoc kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves HR munkakörben eltöltött munkatapasztalat (preferáltan gyártó-termelő cégnél)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes és MS Office alkalmazási ismeretek (kiemelten MS Excel)
  • Jó kommunikációs készség, magabiztosság, segítőkészség

Ajánlat

  • Megbízható multinacionális cég
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Régió Nyíregyháza