www.cvonline.hu

HR Generalista - INTS/9/69

  • A hirdetés 488 napja lejárt

Multinacionális telekommunikációs partnercégünk számára keresünk munkatársat

HR Generalista

munkakörbe

Feladatok

  • munkavállalók beléptetésével kapcsolatos feladatok ellátása,  különös tekintettel a külföldi munkavállalók dokumentációjára
  • a cég cafeteteria rendszerének működtetése (együttműködve a külső és belső partnerekkel)
  • a cég online HR rendszerének működtetése ; mind a nyomtatott és digitális dokumentáció naprakészen tartása
  • minden HR munkaügyi folyamat elvégzése (pl. új belépő, kilépő folyamatok, szabadságok, betegség stb.)
  • hatékony belső kommunikáció fenntartása
  • rendszeres és ad hoc riportok, kimutatása a menedzsment felé
  • részvétel a HR részleg munkáját javító projektekben, folyamatokban
  • vezetők, menedzserek  támogatása, iránymutatás
  • tanácsadás munkavállalók számára HR, munkaügyi kérdésekben

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás (nemzetközi HR csapat és menedzsment)
  • Minimum 2 éves tapasztalat hasonló területen
  • Erős munkajogi ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, erős MS Office ismeret
  • Csapatjátékos
  • feladatorientált, önálló munkavégzésre képes
  • Rugalmas munkaidő ( heti 40 óra H-P 9-18 , de alkalmanként az anyacég munkaidejéhez alkalmazkodva)

Ajánlat:

  • dinamikusan fejlődő multinacionális telekommunikációs cég
  • Kiemelt fizetés és versenyképes juttatás
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Debrecen
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol