www.cvonline.hu

HR Generalista - INTS/9/30

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Nyíregyházi multinacionális gyártó-termelő partnercégünkhöz keresünk angolul magabiztosan kommunikáló, releváns tapasztalattal rendelkező kollegát

HR Generalista

pozícióba

Ref.: INTS/9/30

Feladatok:

  • Munkavállalók beléptetése: munkaszerződések valamint a munkaköri leírások elkészítése
  • Munkavállalói nyilatkoztatások egyéb kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Részvétel a munkaerő toborzási és a kiválasztási folyamatban
  • Belső és külső tréningek szervezése
  • A cég cafeteria és béren kívüli juttatási rendszerének kezelése, adminisztrációja
  • Személyesen kapcsolattartás a munkavállalókkal, a felmerülő kérdések megválaszolása (hatáskörén belül).
  • Bérszámfejtés előkészítés
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezése, adminisztrációja
  • Vezetői kérésre kimutatások, statisztikákat készítése humán erőforrás témakörökben.
  • Részvétel a munkaviszony megszüntetésekre irányuló folyamatokban, adminisztráció

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat (preferáltan gyártó-termelő cégnél)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes és MS Office alkalmazási ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, magabiztosság, segítőkészség

Előny:

  • Munkaügyi-, bérszámfejtési-, munkajogi-, TB ismeretek és releváns végzettség

Amit kínálunk:

  • Megbízható multinacionális cég
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol