www.cvonline.hu

HR generalista / HR Advisor

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 921026
lejárt

Country:    Hungary (+36) • Budapest

Duties:    Megbízónk egy év határozott idejű szerződéssel keresi leendő új kollégáját!

Teljes körű HR feladatok:

• Részvétel a toborzás-kiválasztás folyamatában (álláshirdetések, előszűrések, telefonos és elsőkörös személyes interjúk lebonyolítása, jelöltekkel való kapcsolattartás)

• Riportok készítése

• Bérek és juttatások menedzselése

• Létszám tervezés, bérkalkulációk

• Tréningek, workshopok menedzselése, az ezzel kapcsolatos szükségletek felmérése szolgáltatókkal való kapcsolattartás

• Tanácsadókkal, fejvadászokkal való kapcsolattartás

• Referenciák, valamint a kiválasztási és képzési folyamatok ellenőrzése, teljes körű munkaügyi dokumentáció elkészítése (munkaszerződés, munkaköri leírás stb.) regionális szinten (Magyarország, Csehország)

• Dolgozók ki- és beléptetése, bérelemzés, költségvetés követése

Requirements, skills:    • Főiskolai/egyetemi, lehetőleg szakirányú végzettség

• 3-4 éves HR területen szerzett releváns tapasztalat (toborzás • kiválasztás, teljesítményértékelés, karriertervezés)

• Munkajogi ismeretek

• Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban)

• Kezdeményező hozzáállás

• Célorientált személyiség

• Empátia

• Proaktív, dinamikus személyiség

• Csapatszellem

• Kiváló szervező és elemző készség

• Kreativitás

Előnyt jelent:

• Vállalatirányítási rendszerismeret

Known languages:    Erős középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Short company info:    Megbízónk egy multinacionális nagyvállalat budapesti, XIII. kerületi irodája.

Additional info:    Az angol nyelven kívül bármely európai nyelv felsőszintű ismerete előnyt jelent, de a kiváló angol nyelvismeret ebben az esetben is elengedhetetlen a pozíció sikeres betöltéséhez.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Humán erőforrás
Régió