Biztos háttérrel rendelkező autóipari megbízónk számára keresünk munkatársat

HR GENERALISTA
(HF 11-7676)

pozícióba.

Feladat

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása,
  • Szervezetfejlesztésben való aktív részvétel,
  • Létszámgazdálkodás,
  • HR kontrolling feladatok ellátása,
  • Részvétel különböző rendezvények megszervezésében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: szakirányú képesítés),
  • HR területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Termelő közegben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7676"-os referenciaszám és a pozíció

 feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

  HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

 Link megjelenítése