Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

HR GENERALISTA

 (HF 10-6979)

pozícióba.

 Feladatok

  • HR kontrolling kialakítása és működtetése,
  • A HR adminisztrációs folyamatok felülvizsgálata és működtetése,
  • A kompenzációs politika kialakítása és évenkénti felülvizsgálata,
  • A javadalmazási folyamat működtetése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Javadalmazási rendszer kialakításában és HR adminisztrációs folyamatok felügyeletében szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés, kreativitás,
  • Felhasználói szintű PC ismeretek.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet,
  • Állandó szakmai képzési lehetőségek.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye nyugati része,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6979"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése