www.cvonline.hu
HR generalista (Határozott időre)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.01.03.
Hirdetés azonosító: 714211
lejárt

 Magabiztos háttérrel rendelkező multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Lebonyolítja a direkt állomány toborzás-kiválasztás folyamatát (tesztíratás, interjúztatás)
  • Szakmai támogatást nyújt a vezetőknek a direct állomány képzettségének összeállításában, részt vesz ennek a rendszernek a fejlesztésében, dokumentálásában
  • Részt vesz a heti és a havi létszámtervezés folyamatában
  • Belső oktatóként képzéseket tart a HR által felügyelt témakörökben.
  • Részt vesz az elégedettségi felmérések szervezésében és lebonyolításában. Szakmai támogatást nyújt a vezetőknek az akciótervek kidolgozásában, nyomon követi azok megvalósítását
  • Részt vesz a szervezetfejlesztési projektek megvalósításában
  • Elkészíti a munkájával kapcsolatos rendszeres és ad-hoc riportokat, naprakészen tartja a munkáját támogató adatbázisokat.
  • Támogatást nyújt a teljesítmény értékelési folyamatban
  • Részt vesz a HR folyamatok és szabályzatok felülvizsgálatában és fejlesztésében
  • Szakmai támogatást, tanácsadást nyújt a vezetőknek és munkavállalóknak a foglalkoztatással összefüggő kérdésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Felsőfokú szakmai (HR) képesítés
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret (beszéd, írás)
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek
  • Jó szervezés-, kommunikációs- és koordinációs képesség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kellemes légkör, jó csapat, céges rendezvények
  • Emberközpontú vállalati kultúra

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.