www.cvonline.hu

HR generalista - Győr (Referenciaszám: FE-857)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.03.04.
Hirdetés azonosító: 729422

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5-8 éves szakmai tapasztalat HR generalistaként
  • Toborzás-kiválasztásban, munkaügyi adminisztrációban, valamint vállalati tréningek szervezésében és lebonyolításában szertett gyakorlat kifejezetten termelő cégnél
  • Üzemi környezetben, közvetlenül a gyártásban szerzett munkatapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Valamely HR szoftver magas szintű ismerete
  • Precizitás, pontosság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, emberközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

Főbb feladatok:

  • Direkt és indirekt állományú dolgozók toborzása, valamint aktív részvétel a kiválasztási folyamatokban
  • Vezetői támogatás személyügyi kérdésekben
  • HR statisztikák, riportok, kimutatások készítése
  • Vezető munkatárak fejlesztése, tréninganyagok összeállítása, tréningek teljes körű lebonyolítása
  • Létszámtervezés és létszámgazdálkodás
  • HR munkafolyamatok teljes körű adminisztrációja (ki- és beléptetéssel kapcsolatos feladatok, munkaügyi adminisztráció, létszámjelentések, munkavállalói törzsadatok kezelése, stb.)
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal, tanácsadó cégekkel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Dinamikus, lendületes munkakörnyezet
  • Multinacionális nagyvállalati háttér

A munkavégzés helye:

Győr

A munkába lépés tervezett időpontja: 2014. február.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-857-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

További részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)