www.cvonline.hu

HR GENERALISTA - GYÁRTÓCÉGHEZ

Régió:

Vas
Zala

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 778413
lejárt

  HR - esként nem mindig egyszerű olyan céghez kerülni, amely megfelelő szakmai fejlődést tud biztosítani, ahol valódi emberi erőforrás gazdálkodás történik. Ez a lehetőség pontosan ezt kínálja egy gyártócégnél!

Ügyfelünk prémium kategóriás termékek gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat. A cég alapítója, egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására. Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.
Magyarországon 2 gyártó bázison állítják elő termékeiket.

A nyugat - magyarországi gyáregység részére keresünk most új, tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A direkt dolgozók toborzásának, kiválasztásának teljes folyamatáért felelős, beleértve a jelöltek felkutatását, szelektálását ill. a kiválasztott jelöltek felvételét és a felvételt nem nyertek értesítését.
  • Az indirekt/szellemi dolgozók kiválasztási folyamatában is részt vesz: hirdetést készít, előszűrést végez, interjúkat szervez, bizonyos pozícióknál interjúztat is, és értesítést küld a jelölteknek.
  • Új dolgozó munkába állását koordinálja: elvégzi a belépéshez szükséges munkaügyi adminisztrációt, megszervezi a foglalkozás-egészségügyi vizsgálatot, egyeztet a társosztályokkal annak érdekében, hogy a dolgozó időben megkapja a bevezető oktatásokat. Fizikai dolgozók esetében a bevezető oktatás humán erőforrás fejezetét ő oktatja.
  • Gondoskodik arról, hogy az összes dolgozó személyi anyaga rendelkezésre álljon és a dolgozók munkaviszonyával ill. személyes adataival kapcsolatos változások dokumentálása ill. riportolása időben megtörténjen.
  • Vezeti a képzési dokumentációt: frissíti a képzettségi mátrixot, összegyűjti a jelenléti íveket, elkészíti a képzési szerződéseket. Képzési támogatások megszerzéséhez szükséges dokumentációt összeállítja.
  • Gondoskodik arról, hogy a közérdekű információk eljussanak a dolgozókhoz: frissíti a hirdetőtáblákat ill. e-mailben elküldi a tájékoztatókat.
  • Igény szerint riportokat, statisztikát készít a hiányzásról, fluktuációról ill. egyéb személyügyi mutatókról.
  • Előkészíti a dolgozók munkaidő és béradatait a bérszámfejtés számára.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség;
  • Legalább 3 - 4 éves humán erőforrás területen szerzett tapasztalat;
  • Alapvető munkajogi és személyügyi ismeretek;
  • Angol nyelv erős középfokú ismerete;
  • MS Office, ERP / MRP rendszer ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Vas megye
  • Zala megye

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • HR / MUNKAÜGY: Tréning/Coaching
  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati személyzetfejlesztés

Egyéb információk:

  • A pozíció Nyugat - Magyarországon van, ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik azon a környéken laknak, vagy hajlandóak a költözésre! Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Vas
Zala