www.cvonline.hu

HR - Munkaügyi munkatárs

  • A hirdetés 8 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Munkavállalók kérdéseinek megválaszolása, jelenléti ívek, bérjegyzékek, szerződések elmagyarázása, munkáltatói igazolások készítése, fizetési előlegek intézése;
Új dolgozók beléptetése, személyi anyagok elkészítése, kilépésekkel kapcsolatos ügyintézés;
Munkaidő adatok naprakészen tartása, munkavállalói adatbázis vezetése;
Havi bérszámfejtés előkészítése és ellenőrzése;
Munkaidővel és bérszámfejtéssel kapcsolatos jelentések készítése;
Táppénzek és betegszabadságok számfejtése;
A ledolgozott munkaidők, távollétek és szabadságok nyilvántartása;
Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása;
Éves zárási feladatok ellátása.

Követelmények:

Min. középfokú szakirányú végzettség
Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
Kapcsolódó jogszabályi háttér naprakész ismerete
MS Office felhasználó szintű ismerete

Előny:

Felsőfokú gazdasági végzettség

Munkavégzés helye:

Győr vonzáskörzete

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Biztos háttér, stabil munkahely
Tanulási, fejlődési lehetőség

Ideális pályázó:

Jó kapcsolatteremtő- és problémamegoldó
Ügyfélközpontú- és proaktív hozzáállású

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség