www.cvonline.hu

HR Generalista (Debrecen)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1052524

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR generalista

Feladatok:

  • A munkavállalók be- és kiléptetése
  • Munkavállalók személyes okiratainak begyűjtése, dokumentációinak összeállítása
    a belépés előtt
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások készítése
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel, a cég munkatársaival és vezetőivel
  • HR, belső személyügyi rendszer kezelése
  • A külföldi munkavállalók hivatalos ügyeinek intézése

Elvárások:

  • Felsőfokú diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • legalább 3 éves tapasztalat, hasonló területen
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, rugalmasság, dinamikusság és kezdeményezőkészség,

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!