www.cvonline.hu

HR generalista (Debrecen) (INTS/11/34)

  • A hirdetés 270 napja lejárt

Debreceni partnercégünk számára keresünk

HR generalista

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A Munka Törvénykönyvének ismerte
  • Munkaügyi adminisztráció, ügyintézés (munkavállalók ki- és beléptetése, a NAV felé történő be-és kijelentése, interjúk megszervezése és levezénylése)
  • A HR képviselete, kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Képzések és rendezvények megszervezése
  • Alternatív és kreatív toborzási csatornák használata

Elvárások:

  • HR területen, vállalati vagy szolgáltatói oldalon szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban
  • Különböző toborzási technikák ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
  • Támogató vállalati légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Debrecen
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német