www.cvonline.hu

HR generalista - Csehország (Referenciaszám: FE-1542)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 1054738

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban, termelő cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló elemző és stressztűrő képesség
  • Folyékony cseh és angol nyelvtudás, emellett német nyelvtudás előny
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Változó környezethez való gyors alkalmazkodóképesség

Feladatok:

  • Toborzási feladatok ellátása
  • A külsős toborzó cégekkel való együttműködés
  • Mindennapos feladatok elvégzése (munkaszerződés, űrlapkitöltés, igazolások készítése stb.)
  • Riportok készítése
  • Munkaügyi hivatallal való együttműködés
  • Tréningek és oktatások szervezése, valamint lebonyolítása
  • Együttműködik a bérszámfejtéssel
  • Felelősséget vállal a rendszerbe került adatok pontosságáért
  • HR programokban való munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalat új gyáregysége
  • Modern munkakörnyezet
  • Költözés-, letelepedés-, bejárás támogatás
  • Étkezési, sport és szabadidős hozzájárulás
  • Extra szabadság
  • Üdülési támogatás
  • Nyugdíjbiztosítás
  • Nyelvtanulás és egyéb képzések
  • Orvosi ellátás
  • Hűségprogram, céges rendezvények

A munkavégzés helye:

Csehország - Bor

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. globális érdekeltségű autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat a cégcsoport újonnan induló Bor-i gyáregységéhez akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-0000-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám:5448/2008.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Külföld
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -