www.cvonline.hu

HR GENERALISTA - BUSINESS PARTNER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 981179

Megbízónk a jármű- és az elektronikai ipar számára világszínvonalú
minőségügyi és műszaki tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó piacvezető nagyvállalat.
Számukra keresünk innovatív és teljesítményközpontú szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése az üzleti eredményesség érdekében: kiválasztás, integrálás, képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés, utánpótlás-nevelés
  • Vezetői team támogatása belső tanácsadói szerepkörrel
  • Részvétel az üzleti döntési folyamatokban, aktív szerepvállalás a vezetés munkájában
  • Szervezetfejlesztési javaslatok előkészítése, megvalósításában való támogató szerepvállalás
  • Az éves létszámterv elkészítése, havi szinten történő nyomon követése, eltérések elemzése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó havi adatszolgáltatás
  • Teljes körű munkaügyi adminisztráció

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves HR Generalista területen, nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos és magas szintű angol nyelvtudás
  • Alapos munkajogi ismeretekés munkaügyi helyzetek kezelésében szerzett jártasság
  • Széleskörű toborzási-kiválasztási elméleti és gyakorlati ismeretek
  • Projekt szemlélet és attitűd
  • Kimagasló kezdeményezőkészség
  • Tanácsadói, konzulensi szemléletmód
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Predictive Index (PI) elemzői képesítés

Amit megbízónk nyújt

  • Magas színvonalú alapfizetés
  • Céges autó
  • Havi 65.000,-Ft cafeteria
  • Attraktív bónuszrendszer
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége
  • Sokoldalú változatos munkakör
  • Hosszú távú karrierlehetőség

A munkavégzés helye

Kelet-Pest megye, Budapest keleti vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA - BUSINESS PARTNER, Kelet-Pest megye, Budapest keleti vonzáskörzete

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország