www.cvonline.hu

HR generalista (BP02) - Budapest

  • A hirdetés 428 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete, a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

HR generalista (BP02)

munkakörbe

Feladatok:

  • toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel,
  • beléptetés, orientációs tréning koordinálása,
  • részvétel aktuális HR projektekben
  • személyügyi nyilvántartás, szervezeti ábrák naprakészen tartása
  • statisztikák, kimutatások készítése
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal

Elvárások a pályázóval szemben:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • min. 2 év HR területen szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • erős Excel tudás
  • problémamegoldó készség
  • egységben, rendszerben való gondolkodásmód
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • járművezetési engedély (B kategória) és járművezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „HR generalista (BP02)“

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő