www.cvonline.hu

HR Generalista (Borsod-Abaúj-Zemplén-megye)

  • A hirdetés 995 napja lejárt

Munltinacionális ügyfelünk vállalati profilja némiképp megújult, ennek következtében a szervezet életében is változások következtek be. A személyügyi kérdések támogatásában új, friss szemléletre van szükségük. Az új munkatárs feladata, a generalista csapat részeként a funkcionális területek vezetőivel való kapcsolattartás, a szükséges HR támogatás biztosítása. Toborzás-kiválasztás lebonyolítása az igények alapján, az indirekt és a direkt létszám feltöltése. A belépést követően a szervezetben a munkavállalók életútjának nyomon követése és támogatása.

Feladatok:
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok szervezése és lebonyolítása,értékelő és fejlesztő központok kidolgozása, tartása,
  • a vállalati munkaerőigények nyilvántartása,
  • hirdetések szervezése, a beérkező pályázatok előszűrése, nyilvántartása,
  • állásajánlatok készítése,
  • teljesítményértékelési rendszer működtetése, nyomonkövetése,
  • fegyelmi esetek kivizsgálása,
  • munkakör elemzések elkészítése, munkakörök besorolása a grade rendszerbe,
  • kollégákkal, külső partnerekkel való kapcsolattartás,
  • HR adminisztrációval kapcsolatos feladatok ellátása
Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • HR területen szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, jó szervezőkészség
  • rendszer- és folyamatszemlélet, proaktivitás, pontosság, precizitás.
Előnyt jelent:
  • Multinacionális cégnél, HR generalista vagy HR partneri pozícióban szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
Amit cserébe kínálunk:
  • szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.
Egyéb:
  • munka jellege: főállás, teljes munkaidő
  • munkába állás: azonnal

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum