www.cvonline.hu

HR generalista / Bérszámfejtő

  • A hirdetés 872 napja lejárt
GYÁRTÁSI TEVÉKENYSÉGET FOLYTATÓ VÁLLALAT RÉSZÉRE KERES EGY FEJVADÁSZ VÁLLALAT MUNKATÁRSAT, A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Pozíció leírása:

Bérszámfejtési feladatok ellátása egy 200 fős üzemben.
Fizikai dolgozók toborzása, interjúztatás, kiválasztásban részvétel.
Belső kommunikációs HR feladatok ellátása.
Egyéb, ad-hoc jelleggel felmerülő HR feladatok (pl. interjúhoz teszt összeállítása a szakmai vezetővel közösen).

Követelmények:

Bérszámfejtői tapasztalat gyártó vállalatnál.
Társalgási szintű angol nyelvtudás.
Releváns végzettség (felsőfok nagy előny).

Előny:

TB ismeret.

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye
Helyek Törökszentmiklós
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol