www.cvonline.hu

HR generalista (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 475 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk HR Generalista munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű koordinációja
  • Új munkatársak beintegrálása
  • Dolgozói képzések koordinációja
  • Szervezetfejlesztési programok elindítása
  • A vállalati HR policy adaptációja az anyacégtől
  • Részvétel a helyi és nemzetközi stratégia megvalósításában
  • Munkajogi ügyintézés
  • A telephely munkaügyi adminisztrációs feladatainak teljes körű ellátása
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés és szerződéskötések
  • Külső és belső PR tevékenység
  • Szoros együttműködés az anyacéggel és a helyi szervezetekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves autóipari  HR területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság a bér- és TB ügyintézésben
  • Magabiztos angol nyelvtudás (német előny)
  • Magas fokú munkajogi ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Közvetlen, nyitott személyiség
  • Rugalmasság
  • Nagyfokú mobilitás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek

Kétnyelvű, fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő