www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1073590
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Gyártó cég partnerünk kiváló HR csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

HR GENERALISTA

Feladatok:
  • Fizikai dolgozók toborzása, kiválasztása
  • Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és társterületekkel
  • Munkaerőkölcsönző, fejvadász cégekkel való kapcsolattartás
  • Interjúk, teszt írások megszervezése, lebonyolítása, kiértékelése
  • Dolgozói oktatások megtartása
  • Céges dolgozói programok szervezésében való részvétel
  • Dolgozói elégedettség vizsgálatok előkészítése, lebonyolítása, adminisztrálása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (diploma megléte feltétel)
  • Minimum 3 éves toborzás-kiválasztási tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office és Project felhasználói ismeretek
  • Előny: gyártó cégnél, munkaerőkölcsönző cégnél szerzett HR tapasztalat

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Pest megye (bejárható Pest megye nyugati és északi részéből, Nógrád megye keleti részéből, és Komárom-Esztergom megye északi és nyugati részéből)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Pest