www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1069528
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
HR GENERALISTA (AB)

Feladatok:
  • Jogszabályok nyomonkövetése, jogi ügyek menedzselése
  • Toborzásban és kiválasztásban, valamint létszámgazdálkodásban való aktív részvétel;
  • Tréning és képzési terv felügyelete, fejlesztése;
  • Vállalati előléptetések és teljesítményértékelés irányítása;
  • Kompenzációs és juttatási rendszer fejlesztése;
  • HR folyamatok, rendszerek nyomonkövetése, bevezetése;
  • A cég HR stratégiájának megvalósítása, belső folyamatok fejlesztése.

Elvárások:
  • Hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett minimum 4-5 év szakmai tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú HR vagy gazdasági végzettség;
  • Munkajogi és munkaerő-piaci ismeretek;

Munkavégzés helye: Kelet-Pest megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió
Pest