www.cvonline.hu

HR GENERALISTA (6222)

  • A hirdetés 1342 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
HR generalista

Feladatok:
•HR stratégia képviselete és megvalósításában való aktív részvétel
•Teljesítményértékelési és javadalmazási rendszer működésének koordinálása
•Képzési és fejlesztési programok tervezése és szervezése
•Komplex vállalati tréning koordináció és kapcsolattartás
•Kapcsolódó dokumentáció pontos kezelése
•Nyomon követés, hatékonyság vizsgálat
•Kimutatások készítése
•Szervezetfejlesztési projektekben, programok kialakításában és megvalósításában való aktív részvétel
•A szervezet működését érintő HR folyamatok és szabályzatok kidolgozásában és bevezetésében való közreműködés
•A HR vezető munkájának támogatása

Elvárások:
•Főiskolai vagy egyetemi végzettség (közgazdasági vagy HR szakirány)
•Legalább 2-3 éves vállalati oldalon szerzett HR tapasztalat
•Legalább középfokokú angol nyelvtudás (beszéd, írás )
•Kiváló kommunikációs készség és kapcsolatteremtő képesség
•Kiváló szervező- és problémamegoldó képesség
•HR/tréning területen szerzett tapasztalat előny
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•MS Office ismerete
•B kategóriás jogosítvány
•Pontosság, precizitás

Munkavégzés helye: Győr 40 km-es körzetében

Jelentkezni: E-mail cím megjelenítése címre elküldött magyar és angol fényképes önéletrajzzal.

Jelentkezési határidő:  2014.04.04.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -