www.cvonline.hu

HR GENERALISTA (6183)

  • A hirdetés 1034 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
HR generalista

Feladatok:
•HR megoldások, szolgáltatások bevezetésében, működtetésében: Pl. HR folyamatok, projektek koordinálása, vezetése;  fejlesztések támogatása;
•Együttműködés belsős és külsős partnerekkel.
•Szakértelmével biztosítja a HR feladatok ellátását, folyamatok és projektek megvalósulását
•Napi kommunikációs munkanyelv: Angol

Elvárások:
•HR funkcionális területeken szerzett  1-2 év tapasztalat
•angol  felsőfokú nyelvtudás ( beszéd, írás )
•kiváló kommunikációs készség
•felsőfokú végzettség
•analitikus gondolkodás
•jó problémamegoldó képesség
•párhuzamos feladatok egyidejű működtetésének képessége
•bizalmas Információk kezelésének képessége
•multinacionális környezetben szerzett HR tapasztalat
•project management tapasztalat
•üzleti háttérismeretek
•munkajogi ismeretek

Előny:
•saját személygépkocsi
•HR generalistaként szerzett tapasztalat
•vezetői tapasztalat
•Külföldi szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Győr 40 km-es körzetében

Jelentkezni: Link megjelenítése címre elküldött magyar és angol fényképes önéletrajzzal.
Jelentkezési határidő: 2014.03.15.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -