www.cvonline.hu

HR Generalista – Onsite

Hozzáadva: 2017.06.03.
Hirdetés azonosító: 1157211

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. Saját csapatunkba keresünk
Feladatok:

  • Havi számfejtéshez a jelenléti adatok egyeztetése
  • Bérrel kapcsolatos munkavállalói problémák kezelése
  • Havi elszámolások, zárások, korrekciók egyeztetése, számlázás előkészítése
  • Munkavállalók nyilatkoztatása és újranyilatkoztatás jogosultságváltozás esetén
  • Új belépő és kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű helyszíni kezelése
  • Kereseti és munkáltatói igazolások elkészítése
  • Ügyféllel, munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Munka törvénykönyvének és kapcsolódó jogszabályoknak ismerete
  • MS Office programcsomag erős felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal

Juttatások:
  • Stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények, támogató, jó hangulatú csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Előnyök:
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Munkaerő-kölcsönzési, közvetítési területen vagy diákszövetkezetnél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre:

Munkavégzés helye:
  • Jászfényszaru