www.cvonline.hu

HR Folyamatfejlesztési Vezető (HR Process Improvement Lead)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.09.19.
Hirdetés azonosító: 824970

Multinacionális energiaipari partnerünk ambiciózus kollégát keres HR Folyamatfejlesztési Vezető (HR Process Improvement Lead) pozícióba.

Feladatok:

- Koordinálja a HR támogatási és adatmenedzsment funkciókat, támogatja és irányítja a HR Kontrollinggal, HR folyamatokkal, HR informatikával és szabályzatokkal foglalkozó munkatársak munkáját (4 fő).
- Felelős a HR tervezési, előrejelzési és riportolási folyamatainak, rendszereinek kialakításáért és folyamatos fejlesztéséért, működtetéséért együttműködésben a Kontrolling szervezetekkel.
- Felelős a HR működését támogató informatikai rendszerek kialakításáért, folyamatos fejlesztéséért és karbantartásáért.
- Feladata az informatikai projektekben a HR terület hatékony képviselete, kapcsolattartás, közreműködés az IS szervezettel, külső tanácsadóval.
- HR informatikai projektek esetén feladata a résztvevők munkájának irányítása, koordinációja, számonkérése, a határidők és költségvetés betartásának biztosítása, a folyamatok utókövetése.
- Felelős a HR szabályzatok egységes rendszerének, a szabályzatok kiadásának koordinációjáért.
- Közreműködik a szabályzatok leányvállalatokra történő kiterjesztésének, alkalmazásának biztosításában.
- Felelős a HR területeinek hatékony és proaktív támogatásáért mind HR informatikai, mind szabályozási szempontból; ennek érdekében feladata a szakmai területekkel való aktív kapcsolattartás mellett a problémák feltérképezése, a fejlesztési igények felmérése, tanulmányok, döntéselemző anyagok készítése.

Elvárások:

- Gazdasági/ informatikai egyetemi vagy főiskolai diploma,
- Min 5 év Kontrolling és HR területen szerzett tapasztalat,
- Folyamat és/vagy minőségmenedzsment szaktudás
- Projektmenedzsment tapasztalat
- Jogszabályi, szabályozási rendszer ismeret, munkajogi ismeret
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Magas szintű informatikai ismeretek, szaktudás SAP HR, BI, MS Office, HR informatikai és tervezési rendszerek

Egyéb szükséges készségek

- Kommunikációs, érvényesítési és együttműködési készség
- Rendszer - és folyamatszemlélet
- Analitikus készség
- Innovatív látásmód

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a