www.cvonline.hu

HR és Toborzási Specialista

  • A hirdetés 1312 napja lejárt

Toborzási és HR

Specialista

Partnerünk a világ egyik vezető vállalata, amely folyamatosan új megoldásokra törekszik az egészségvédelem számos területén. A gyógyszeripari és a diagnosztikai üzletág célja ma és a jövőben is az, hogy kiemelkedő módon járuljon hozzá az egészségmegőrzés világméretű feladatának megoldásához. Folyamatosan bővülő budapesti szolgáltató központjukba keresünk munkatársat a következő pozícióba.

Toborzási és HR Specialista

Feladatok:

  • Toborzás kiválasztásban való aktív részvétel: jelöltek anyagainak előszűrése, interjúztatás, álláshirdetések menedzselésem együttműködés a szakmai vezetőkkel
  • Kapcsolattartás a közvetítőkkel, jelentkezőkkel és jelöltekkel (visszajelzések menedzselése, adatok begyűjtése)
  • Állásbörzén való aktív részvétel, szervezés, lebonyolítás
  • Társosztályokkal, vezetőkkel szoros munkakapcsolat kialakítása és fenntartása
  • Munkatársak be- és kiléptetésével kapcsolatos adminisztratív teendők
  • A cég személyügyi (HR, munkaügy) dolgait érintő ad-hoc feladatok ellátása
  • A személyügyi kartonok karban tartása, dolgozók személyes adataiban történő változások rögzítése, kommunikálása a megfelelő társosztályok felé
  • SAP HR modulban történő munkavégzés
  • A nemzetközi központ által indított HR projektekben való részvétel, és a projekteken a HR osztály támogatása

Elvárások:

  • Minimum 3-4 év, toborzás és kiválasztásban és/vagy HR generalista/HR business partner területen szerzett  szakmai tapasztalat - preferáltan SSC környezetben
  • Felsőfokú végzettség - szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Aktív angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • Pro-aktivitás, jó probléma megoldó képesség
  • Pontosság és precizitás a munkavégzés során

Apply directly to Lili Dallos, Recruitment Consultant, for a short pressure free and confidential discussion on this role and other opportunities.

Tel: +36 1 8833 541

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Web page: Link megjelenítése

Keep up to date with all my urgent vacancies by adding me as a LinkedIn connection and viewing my monthly vacancy presentation.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő