www.cvonline.hu

HR és Toborzási specialista

  • A hirdetés 1275 napja lejárt

Partnerünk a világ egyik vezető vállalata, amely folyamatosan új megoldásokra törekszik az egészségvédelem számos területén. A gyógyszeripari és a diagnosztikai üzletág célja ma és a jövőben is az, hogy kiemelkedő módon járuljon hozzá az egészségmegőrzés világméretű feladatának megoldásához. Folyamatosan bővülő budapesti szolgáltató központjukba keresünk munkatársat a következő pozícióba.

Feladatok:

  • Toborzás kiválasztásban való aktív részvétel: jelöltek anyagainak előszűrése, interjúztatás, job posting-ok menedzselésem együttműködés a szakmai vezetőkkel
  • Kapcsolattartás a közvetítőkkel, jelentkezőkkel és jelöltekkel ( visszajelzések menedzselése, adatok begyűjtése)
  • Állásbörzén való aktív részvétel, szervezés, lebonyolítás
  • Társosztályokkal, vezetőkkel szoros munkakapcsolat kialakítása és fenntartása
  • Munkatársak be- és kiléptetésével kapcsolatos adminisztratív teendők
  • A cég személyügyi (HR, munkaügy) dolgait érintő ad-hoc feladatok ellátása
  • A személyügyi kartonok karban tartása, dolgozók személyes adataiban történő változások rögzítése, kommunikálása a megfelelő társosztályok felé
  • SAP HR modulban történő munkavégzés
  • A nemzetközi központ által indított HR projektekben való részvétel, és a projekteken a HR osztály támogatása

Elvásárok:

  • Minimum 3-4 év, toborzás és kiválasztásban és/vagy HR generalista / HR business partner területen szerzett  szakmai tapasztalat - preferáltan SSC környezetben
  • Felsőfokú végzettség - szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Aktív angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • Pro-aktivitás, jó probléma megoldó képesség
  • Pontosság és precizitás a munkavégzés során

Munkavégzés helye: Budapest

 Kapcsolattartás:

Cséke Rita

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő