www.cvonline.hu

HR és Pénzügyi Munkatárs

  • A hirdetés 601 napja lejárt

Az 1967.-ben alapított FM Logistic multinacionális vállalat, mely világszerte 19000 munkavállalót foglalkoztat és a logisztikai szolgáltatások széles vertikumát kínálja ügyfelei részére.

A cég növekedése miatt a következő pozícióba keresünk új kollégát a cég szigetszentmiklósi telephelyére:

munkakörbe

Feladatok:

  • Be- és kiléptetés folyamatának koordinálása
  • Munkavállalói adatok naprakészen tartása
  • Munkaerő kölcsönző cégekkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • A cég 2 telephelyén (Szigetszentmiklós, Üllő) támogatás a munkavállalók részére bérszámfejtési és munkaügyi információkkal
  • Külsős bérszámfejtéssel való kapcsolattartás
  • Jelenléti adatok összesítése
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • Új belépők integrációs folyamatának támogatása
  • Kimenő számlázás
  • Házipénztár kezelése
  • Egyéb pénzügyi adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, pénzügyi-számviteli ügyintézői vagy munkaügyi végzettség előny
  • Minimum 1-2 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás
  • Pozitív, problémamegoldó személyiség
  • Rugalmasság
  • Empatikus hozzáállás
  • Analitikus személyiség
  • Aktív, kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Jogosítvány

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, kérjük, hogy angol, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az alábbi email címre.

FM Logistic Hungary Kft.

Személyügyi Osztály
2310. Szigetszentmiklós,
Leshegy Ipari Park,
Leshegyi út hrsz: 12276/9

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol