www.cvonline.hu

HR és office asszisztens

  • A hirdetés 701 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező E-Radius Kft. szoftver és informatikai háttérszolgáltatással tevékenykedő vállalat, mely immár 8 éve erősíti a magyar IT szekció piacát.

Budapesti székhelyű vállalatunk bővítéséhez keresünk hosszú távra HR asszisztens kollégát!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási feladatok teljes körű ellátása
  • HR/személyügyi feladatok operatív szintű működtetése
  • Ügyvezető munkájának támogatása (HR, pénzügyi oldalról)
  • Utazásokkal kapcsolatos foglalások ügyintézése, kapcsolattartás utazási irodákkal
  • Havi zárásokhoz tartozó feladatok ellátása (támogatva a bérszámfejtést és a könyvelői csapatot)
  • Vezetés döntéseinek hatékony kommunikálása, támogatása
  • Irodai adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Főiskolai diploma
  • MS Office közepes szintű ismerete (Word, Excel, Office)
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság az új ismeretek befogadására
  • Középszintű folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Széles körű toborzás-kiválasztási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató csapat
  • Nemzetközi környezet és szakmai fejlődés
  • Piacképes juttatási csomag

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát (fizetési igény megjelölésével) a megadott e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol