www.cvonline.hu

HR és bérügyintéző

  • A hirdetés 695 napja lejárt

Feladatok:

  • Havi munkaidő elszámolások ellenőrzése
  • Havi, illetve eseti bérszámfejtés elvégzése
  • Betegszabadságok elszámolása, táppénzigénylések elkészítése (munkaadó nem TB kifizetőhely)
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos nyilvántartások, elszámolások elkészítése, napra készen tartása
  • Munkavállalók részére tájékoztatók, elszámolások elkészítése (éves bérkimutatások, M-lapok)
  • Társaság dolgozóinak munkaügyi nyilvántartása
  • Munkaügyi és jövedelemigazolások elkészítése
  • Belépő – kilépő munkavállalókkal kapcsolatos elszámolások elkészítése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai ismeretek
  • német nyelvtudás előny
  • könyvelői tapasztalat, illetve mérlegképes könyvelői regisztráció előny

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • széles körű caffeteria rendszer
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • stabil nemzetközi vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igényével ellátott jelentkezését az alább megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő