www.cvonline.hu

HR és Bér-Tb. munkatárs

  • A hirdetés 391 napja lejárt

Feladatok:

  • Be- és kiléptetés folyamatának koordinálása
  • Munkavállalói adatok naprakészen tartása
  • Jelenléti adatok összesítése
  • Szabályzatok naprakészen tartása
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • Új belépők integrációs folyamatának támogatása
  • Egyéb bér és Tb. feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Bér és Tb. ügyintézői végzettség
  • Minimum 1-2 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Excel és Word tudás
  • Pozitív, problémamegoldó személyiség
  • Rugalmasság
  • Empatikus hozzáállás
  • Fizikális és mentális terhelhetőség
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelv-tudás

Amit kínálunk:
-hosszútávú munkalehetőség, kiváló csapat
-változatos, kihívásokkal teli munka
-teljes munkaidő

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, kérjük, hogy  magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje el nekünk.

Helyek Debrecen
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő