www.cvonline.hu

HR és adminisztrációs asszisztens

  • A hirdetés 648 napja lejárt

A Serioplast Hungary Kft. a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult.
Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:

  • bérszámfejtési anyag összegyűjtése és továbbítása a bérszámfejtő cég részére,
  • munkaszerződések előkészítése, új dolgozó beléptetése, kilépési folyamat támogatása,
  • utalványrendelés és kiosztás,
  • kölcsönzött munkaerő rendelése,
  • bejövő posta kezelése, számlák iktatása,
  • számlák igazoltatása,
  • a céghez érkező vendégek részére transzfer, szállás foglalása,
  • házipénztár kezelése,
  • egyéb adminisztratív teendők.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség(lehetőleg szakirányú),
  • angol nyelv középfokú ismerete,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és szervező készség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • megbízhatóság,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • hasonló területén szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • utazási költségtérítés,
  • cafeteria.

A munkavégzés helye: Nyírbátor
Jelentkezéssel kapcsolatos kérdésekben felvilágosítást ad: Tóth Szabina.
Fényképes magyar / idegen nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol