www.cvonline.hu

HR előadó

  • A hirdetés 1139 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális
Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Humánerőforrás-gazdálkodási Osztálya

 HR előadó

 munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • Ellátja a személyügyi-és HR feladatokat, kezeli és aktualizálja a személyügyi nyilvántartásokat,
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • Részt vesz a HR rendszerek kialakításában, bevezetésében működtetésében, kidolgozza és karbantartja a folyamatszabályozásokat,
  • HR folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel, annak fenntartása, működtetése, a szabályzatok folyamatos karbantartása,
  • HR folyamatokkal kapcsolatos riportok, statisztikák készítése,
  • Kapcsolattartás társterületekkel (bérszámfejtés, pénzügy stb.).

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (HR vagy gazdasági területen szerzett diploma),
  • Legalább 2 éves munkaügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • MT jogszabályok naprakész ismerete,
  • Alapfokú szakirányú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet),
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Megbízhatóság és terhelhetőség,
  • Precizitás és igényes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • NEXON bérprogram ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. június 13-ig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi  e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő