www.cvonline.hu

Munkatársat keresünk
HR Diák
munkakör betöltésére

Az Arconic-Köfém Kft. Személyügyi Szolgáltató Központja, Diák munkatársat keres a toborzási-és kiválasztási folyamatok támogatására.

Feladatok:

  • Interjúszervezési és tesztíratási folyamat támogatása,
  • Jelöltadatbázis naprakészen tartása,
  • Álláshirdetések kezelése,
  • Statisztikák, kimutatások készítése,
  • Együttműködés az üzletágak társosztályaival.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi hallgatói nappali jogviszony,
  • Minimum heti 3 nap, preferáltan 5 nap vállalása,
  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt,
  • Office programok (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete,

Juttatások, ajánlat:

  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Releváns szakmai tapasztalat szerzése a toborzás és kiválasztás területén.

Kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Magas szintű problémamegoldó készség,
  • Nagyfokú terhelhetőség,
  • Gyorsaság és pontosság,
  • Állhatatosság,
  • Minőségi munkára való törekvés,
  • Tanulási hajlandóság.

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkavégzés helye:

  • Magyarország / Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon Alcoa Karrieroldal