www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
HR diák
pozíció betöltésére

Ha érdekel a HR, és sokrétű tapasztalatot szeretnél szerezni, akkor ragadd meg a lehetőséget,
és jelentkezz az Arconic-Köfém Kft. Globális Üzleti Szolgáltató Központjába hosszú távú szakmai gyakorlatra vagy diákmunkára!

Amire számíthasz:

  • Tapasztalatszerzés a HR különböző területein a HR koordinátorok munkájának támogatása által
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos, pörgős csapat

A mi elvárásaink:

  • Főiskolai vagy egyetemi hallgatói nappali jogviszony
  • Minimum heti 4 nap vállalása
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete
  • Office programok (Word, Excel, Outlook, Visio) felhasználói szintű ismerete
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Önállóság és kezdeményezőkészség

A munkavégzés helye: Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal